Позиція

Моя громадянська позиція

Ми живемо в одному з найпрекрасніших міст у світі. Проте, через бездіяльність влади, Київ, як і інші українські міста, має чимало проблем, які не поспішає вирішувати ні міська, ні державна влада.

Столичну громаду, в першу чергу, хвилює не політика, а реальні проблеми з якими щодня зустрічаються тисячі киян: якість комунальних послуг, чистота і безпека подвір’їв, освіта і здоров’я наших дітей, парки і сквери для відпочинку і прогулянок, соціальний захист громадян.

Теперішня київська влада також буде обіцяти нам покращення життя вже сьогодні та безхмарне майбутнє, як це робила молода команда Леоніда Черновецького, довівши місто до прірви.

Проте я переконаний, що багато киян вже давно склали справжню ціну обіцянкам політиків, що знаходяться при владі. Столичні чиновники і депутати Київради вже неодноразово демонструвала виборцям своє справжнє ставлення до людей, промінявши інтереси громади на грошову допомогу від партійних спонсорів.

Чи потрібне киянам таке представництво їхніх інтересів у Київраді, коли влада продовжує вирішувати власні бізнес-питання і абсолютно не зважає на думку громадськості? Я переконаний – ні!

На власному досвіді я неодноразово зустрічався зі свавіллям чиновників, несправедливим відношенням до громадян, ігноруванням громадської думки, щодо важливих питань розвитку міста.

В одному районі – зруйнували дитячий майданчик. В іншому – по-варварському знищили парк чи сквер, а на його місті вже з’явилася будівельна техніка і найняті молодики-охоронці. Для Києва і багатьох районів, останні роки така ситуація стала вже досить звичним явищем. Багато людей знаходяться у відчаї, апатії, не знаючи як можна змінити такий ганебний стан речей.

Саме тому в 2009 році ми з однодумцями і небайдужими киянами створили громадську організацію «Кияни об’єднуємось», щоб об’єднавши зусилля спробувати виправити ситуацію у наших будинках, подвір’ях, районахі місті на краще.

Метою моєї діяльності, як громадського діяча – є об’єднання зусиль небайдужих жителів будинків, подвір’їв, кварталів, довкола вирішення проблем місцевого значення. Ми маємо законне право вимагати від влади вирішення проблем місцевого значення: благоустрою подвір’їв, заборони незаконних забудов без погодження з місцевими мешканцями, припинення вирубки зелених насаджень, впорядкування і ремонту дитячих майданчиків та багато іншого.

Разом із однодумцями, я приймав участь у багатьох соціально-політичних та екологічних акціях на захист прав киян, організації пікетування Київської міської державної адміністрації з вимогою до мера Л. Черновецького та депутатів міської ради припинити варварське знищення Києва, збирав підписи за відміну незаконних рішень Київради, захищав права мешканців гуртожитків, інвесторів, що постраждали від будівельних афер, приймав особисту участь у благодійних спортивних заходах.

Я переконаний, що об’єднавши зусилля, ми повернемо Києву його славу і велич, а мародерів і казнокрадів, що роками грабували місто змусимо відповідати за свої вчинки.

Саме Ваша громадська активність і небайдужість, зможе назавжди закрити шлях до влади нечесним людям, які обіцяючи покращення життя, насамперед покращують його для себе за рахунок киян.

Я займаюся громадською діяльністю, щоб захищати і представляти та захищати інтереси киян, змусити владу працювати на благо громади. Я знаю про проблеми, які хвилюють мешканців міста, оскільки Київ - наш спільний дім. 

Мої ініціативи – це власні пропозиції щодо того, як можна покращити ситуацію у важливих напрямках життєдіяльності міста: житлово-комунальному господарстві, медицині, освіті, культурі, екології.

Лише з Вашою підтримкою я зможу досягнути поставленої мети. Я пропоную Вам об’єднати зусилля і працювати для забезпечення нашого добробуту, процвітання району, захищати наші права і розвивати місцеве самоврядування. Чужих проблем у спільному домі не буває.

Я вірю, що ми досягнемо успіху, адже разом ми сильніші!

 

Додаткова інформація