Складний радіоефір про незаконні забудови

 

Перший канал Українського радіо ‪#‎ур1‬

Сьогодні мав складний радіоефір про незаконні забудови та самобуди.
Останній тренд кримінальних забудовників - не тітушки, а тягання по корумпованих судах громадських активістів, що борються із самобудами

Учасники: координатор ГО "Кияни об'єднуємось" Володимир Бондар, експерт Інституту аналітики та адковації з Полтави Богдан Гавриш і ужгородський активіст, журналіст Ростислав Бегеш

Детальніше: Складний радіоефір про незаконні забудови

Реформи по-київськи : вкрасти лікарні!

Враховуючи кризову ситуацію яка поглинула столицю, влада міста включаючи депутатський корпус знайшли альтернативний спосіб, як вчерговий раз прикритися лейбою «рятувати місто від кризи»

Детальніше: Реформи по-київськи : вкрасти лікарні!

Кияни відвойовують у рейдерів метро на Троєщину

Метро на Троєщину обіцяють вже понад двадцять років – відколи цей район став стрімко забудовуватися, а наземні магістралі захлинатися від потоків пасажирів. І його-таки мали б вже збудувати, якби не прикра несподіванка. На шляху майбутньої підземки стояли будівлі Деревообробного комбінату №3. Метрополітен виділив комбінату 50 млн.гривень (майже 10 млн.доларів на той час) за знесення споруд і розчистку ділянки.

Детальніше: Кияни відвойовують у рейдерів метро на Троєщину

Унікальне Скіфське городище знищено!

Трагедія України в тому, що у нас продажні не лише депутати, прокурори і судді, але і митці і науковці - професори з академіками. Це унікальне скіфське городище - найбільше в Європі - аналогів йому нема. Ще в 40 роках почалось його дослідження і була встановлена його площа 32 га.

Детальніше: Унікальне Скіфське городище знищено!

Додаткова інформація