Наше здоров’я – в наших руках


Наше здоров’я – в наших руках

Дивлячись на постійних відвідувачів спортивного містечка під відкритим небом у столичному Гідропарку, важко повірити, що у багатьох з них колись були великі проблеми зі здоров’ям. Зараз про старі болячки вони навіть не згадують, а деяким впору брати участь у змаганнях з бодібілдингу та пауерліфтингу.

 

 

Важка атлетика — своєрідна візитна картка столичного «Гідропарку», тільки не всі кияни про це знають. «Народна качалка» на мальовничому березі Дніпра з’явилася в Гідропарку ще в далекому 1984 році. Група ентузіастів власними зусиллями облаштувала цей куточок здоров’я, щоб займатися спортом самим і долучати до цього молодь.

Сьогодні, за кількістю штанг і тренажерів з цим спортмайданчиком навіть близько не зможе зрівнятися жоден фешенебельний фітнес-центр. При цьому заняття проходять на свіжому повітрі в колі сотень друзів-однодумців. Комплекс різних тренажерів для всіх груп м’язів завжди до ваших послуг, незважаючи на пору року. А як приємно після хгарного тренування влітку скупатися у прохолодній водичці Дніпра!

Тут з усіма без винятку любителями фізичних навантажень відбуваються справжні дива. Наприклад, ніхто сьогодні не впізнає в стрункому блондині Олександрі хворого ДЦП підлітка, який прийшов на площадку 10 років тому. Кожен крок давався мужньому юнакові з величезним трудом, зате тепер він ходить абсолютно рівно, а його становій тязі більш 200 кілограм позаздрить і спортсмен-професіонал.

«Відчуваю себе значно краще, ніж 15 років тому, коли почалися проблеми зі щитовидкою і цукровим діабетом, — каже Зінаїда. — Зараз цукор в нормі, навіть регулярно дозволяю собі шоколад». І це не дивно, оскільки фізичні навантаження просто «випалюють» цукор і нормалізують обмін речовин, а заняття на свіжому повітрі надають заряд бадьорості та енергії на цілий день.

Або 65-ти річний Володимир, який прийшов в спортмістечко шість років тому після того, як його біля власного будинку на Русанівці збив автомобіль. Реабілітація в «качалці» починалася з того, що Володимир, незважаючи на біль піднімав порожній гриф від штанги вагою близько 10 кг. Сьогодні цей «качок» виглядає інопланетянином серед однолітків, забув про біль і випромінює позитив.

Здоров'я2

«Справжнісіньке диво, сталося зі мною — автором цих рядків. Після коми і трепанації черепа в 2003-му я став інвалідом другої групи. Частково оніміла права половина тіла. Щоб дати собі мінімальну фізичне навантаження, вирішив поїхати в Гідропарк і потягти «залізо».

Зараз тисну лежачи 170 кг. Торік сходив на МРТ, і лікар з подивом повідомив, що ніяких наслідків травми не виявлено. І таких прикладів сотні. Це дає надію і впевненість всім, хто бігає по лікарнях, не знаючи як боротися зі своїми недугами. Так, здоров’я не купиш, але його можна отримати абсолютно безкоштовно!

Якщо ви киянин — приходите в спортивне містечко на Гідропарку, де завжди підтримають, допоможуть, навчать і підкажуть, як правильно розвивати своє тіло і силу волі. Якщо живете в іншому місті — теж не біда. Біля кожної школи можна знайти турнік із брусами або просто купити спеціальну гумку довгою шість метрів, яку можна прив’язувати хоч до дерева у своєму саду.

Вивчивши нескладний комплекс вправ, ви зможете давати організму необхідне навантаження, а він обов’язково відповість вам повним зціленням! Ми повинні і можемо бути здоровими і сильними. Повинні і можемо подбати про власне здоров’я, щоб бути в змозі допомогти і собі, і іншим — особливого в нинішній непростий час.» —

Володимир Бондар, голова Дніпровської районної організації політичної партії «Громадянська позиція», кандидат у народні депутати України.

http://gp-kiev.com.ua/nashe-zdorov-ya-v-nashih-rukah/

Дополнительная информация